Skontaktuj się z nami!      500-29-29-28 505-15-93-92

Skontaktuj się z nami!

500-29-29-28 505-15-93-92

Rolety w kasecie

Premium


Rolety w kasecie

Roleta premium

Roleta PREMIUM posiada aluminiową kasetkę o łagodnym, estetycznym kształcie oraz aluminiowe prowadnice boczne

przestrzenne przystosowane do większości listew przyszybowych (szczególnie polecane do okien PCV z zaokrągloną listwą przyszybową). Prowadnice przestrzenne doskonale eliminują prześwity oraz zapewniają stabilne prowadzenie materiału. Cicho pracujący mechanizm łańcuszkowy – samohamujący pozwala na wygodne zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.

W celu uzyskania prawidłowego montażu roletki Premium wymagana jest powierzchnia płaska na skrzydle okiennym lub listwie przyszybowej minimum

Kaseta oraz prowadnice dostępne w kolorach:

  • standardowy: biały
  • okleinach: złoty dąb, mahoń, dąb bagienny, orzech i palisander.

Rolety w kasecie Sevilla


 

Rolety w kasecie

Roleta w kasecie Sevilla

Rolety SEVILLA posiadają aluminiową kasetkę oraz płaskie (32mm) prowadnice boczne z PCV. Prosty mechanizm łańcuszkowy – samohamujący pozwala precyzyjnie sterować roletą. Tego typu roleta nadaje się do każdego okna: PCV, drewno, aluminium – po zamontowaniu staje się jego integralnym elementem.

UWAGA!!! Montaż rolety przez przykręcenie do listwy przyszybowej skrzydła nie powoduje utraty gwarancji na okno, ponieważ listwa ta jest elementem wymiennym okna i nie jest objęta gwarancją.

Montaż rolety odbywa się przez przykręcenie kasetki do listwy przyszybowej oraz przez przyklejenie prowadnic do listew za pomocą taśmy piankowej. Warunkiem montażu rolety SEVILLA jest min. 5mm powierzchni płaskiej na listwie przyszybowej okna lub na skrzydle (okno drewniane).

Kolorystyka kaset w systemie SEVILLA:

  • standardowy: biały, brąz, beżowy
  • okleina: złoty dąb, mahoń, orzech.