Skontaktuj się z nami!      500-29-29-28 505-15-93-92

Skontaktuj się z nami!

500-29-29-28 505-15-93-92

Rolety w kasecie

System Premium


Rolety w kasecie

Roleta premium

System PREMIUM BEST posiada aluminiową kasetkę o łagodnym, estetycznym kształcie oraz aluminiowe prowadnice boczne

przestrzenne przystosowane do większości listew przyszybowych (szczególnie polecane do okien PCV z zaokrągloną listwą przyszybową). Prowadnice przestrzenne doskonale eliminują prześwity oraz zapewniają stabilne prowadzenie materiału. Cicho pracujący mechanizm łańcuszkowy – samohamujący pozwala na wygodne zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.

W celu uzyskania prawidłowego montażu rolety Premium wymagana jest powierzchnia płaska na skrzydle okiennym lub listwie przyszybowej minimum 9mm. Montaż rolety odbywa się przez przyklejenie na taśmie piankowej (montaż bezinwazyjny).

Kaseta oraz prowadnice dostępne w kolorach:

  • standardowy: biały, brązowy
  • niestandardowy i okleinowany: złoty dąb, jasny dąb, orzech, wiśnia, mahoń, dąb bagienny, winchester, ciemny szary (7043), antracyt (7016), anoda

System Sevilla


 

Rolety w kasecie

Roleta w kasecie Sevilla

System SEVILLA Best posiada aluminiową kasetkę oraz prowadnice płaskie (32mm). Prosty mechanizm łańcuszkowy – samohamujący pozwala na precyzyjnie sterowanie roletą. Tego typu roleta nadaje się do każdego okna: PCV, drewno, aluminium – po zamontowaniu staje się jego integralnym elementem.

Montaż rolety odbywa się przez przykręcenie kasetki do listwy przyszybowej oraz przez przyklejenie prowadnic do listew przyszybowych za pomocą taśmy piankowej. Warunkiem montażu rolety SEVILLA jest min. 5mm powierzchni płaskiej na listwie przyszybowej okna lub na skrzydle (okno drewniane).

System Sevilla Best dzięki zastosowaniu prowadnicy do listew zaokrąglonych (łukowej) ma też zastosowanie w przypadku listew zaokrąglonych – alternatywa dla systemu Premium Best.

UWAGA!!! Montaż rolety przez przykręcenie do listwy przyszybowej skrzydła nie powoduje utraty gwarancji na okno, ponieważ listwa ta jest elementem wymiennym okna i nie jest objęta gwarancją.

Kolorystyka kaset w systemie SEVILLA:

  • standardowy:  biały, brązowy
  • niestandardowy i okleinowany:  złoty dąb, jasny dąb, orzech, wiśnia, mahoń, dąb bagienny, winchester, ciemny szary (7043), antracyt (7016), anoda

 

W ofercie mamy tkaniny jednobarwne, podgumowane – zaciemniające, dekoracyjne. Bogata paleta kolorystyczna.

 

Najnowsze realizacje na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/rolsystem.krakow  ZAPRASZAMY!