Skontaktuj się z nami!      500-29-29-28 505-15-93-92

Skontaktuj się z nami!

500-29-29-28 505-15-93-92

O firmie

Od 2005 roku nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu osłon okiennych takich jak: rolety materiałowe, moskitiery, żaluzje.

Drugim profilem naszej działalności są zabudowy balkonów i tarasów w systemie aluminiowym przesuwnym Copal.

W ofercie posiadamy tylko sprawdzone produkty, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie chronione patentem, posiadające stosowne atesty, aprobaty techniczne oraz certyfikaty.

Korzystając z naszego 17-letniego doświadczenia wybraliśmy dla naszych Klientów najlepszych dostawców. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez naszą firmę produkty pozwoliły cieszyć się nimi przez długie lata. Szeroki asortyment zróżnicowany cenowo oraz bogata gama kolorystyczna tkanin sprawiają, że każdy może coś wybrać dla swojego domu.


Nasi doskonale wyszkoleni doradcy handlowi gwarantują terminowe oraz rzetelne wywiązywanie się z zadań postawionych przez Klientów. Na poparcie powyższych faktów udzielamy Państwu gwarancji na wyroby i na wykonane usługi montażowe.

Doradztwo techniczne podczas wizyty w salonach oraz bezpośrednio podczas pomiaru, pomoc w doborze odpowiednich produktów oraz fachowy montaż  stanowią standard w naszej firmie – dzięki temu stale powiększamy grono zadowolonych Klientów.

Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, bo wiemy, że zadowolony Klient jest najlepszym rzecznikiem firmy.

Gwarantujemy realizacje każdego, realnego zamówienia zgodnie z intencją i potrzebami Klienta w możliwie najkrótszym czasie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!!!